A DEAC megújult honlapján örömmel köszöntjük olvasóinkat. Reméljük, hogy itt hasznos információkat és debreceni sikerekről szóló beszámolókat talál majd minden sportbarát...

Élő eredmények

Aktuális

Magabiztosan nyert a Sáfár-legénység

Az első gólig volt kérdéses a győztes kiléte a Hajdúsámson ellen

Tizenegyedik bajnokiján a kilencedik győzelmét könyvelhette el a megyei első osztályban a Sáfár László vezette DEAC-os együttesünk, mely ezúttal a középmezőnyben tanyázó Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. gárdáját fogadta az esőáztatta DEAC pályán.

A találkozó a nem éppen ideálig talajviszonyok ellenére is élvezhető játékot hozott, melyről elsősorban a mieink gondoskodtak, hiszen végig irányításuk alatt tudták tartani a találkozót. Vezető gólunkra az első félóra lejártáig kellett várunk, ekkor Balás Viktor alapvonalról visszagurított labdáját Katona Tamás belsőzte okosan a hosszú alsó sarokba 12 méterről.  1-0

Két perccel később riválisunk végezhetett el sarokrúgást, melyet hatástalanítani tudtak a mieink, s az ebből vezetett kontra végén Révai gurított önzetlenül Csörgő Krisztiánhoz, aki közelről a hálóba tessékelte a labdát.  2-0

A félidő lejárta előtt nem sokkal már háromgólos volt labdarúgóink előnye! Bernáth indította a jobbszélen Kincsest, kinek beadására Csörgő Krisztián érkezett remek ütemben, s öt méterről a hálóba fejelt.  3-0

A félidőig már nem változott az eredmény, így megnyugtató előnnyel vonulhattak pihenőre fiaink.

A fordulás, ahogy az első játékrész kezdetét követően is, fél órát kellett várni az újabb hazai gólra, ekkor Kökényesi indításával a csereként pályára lépő Molnár Márton lépett ki, támadónk okos megoldást választva, a kapus kicselezése után gurított a kapuba.  4-0

Három perccel az iménti találatot követően megfogyatkozott együttesünk. Sáfár Péter ütötte el az ellenfél támadóját, így a kiállítás sorsára jutott, s büntetőt is végezhetett el a vendég gárda. A tizenegyest a Kerekes Balázs a felső léc segítségével vágta Dukát Péter kapujába, kialakítva ezzel a végeredményt.  4-1

Újabb győzelmének köszönhetően őrzi második helyét a táblázaton alakulatunk egy ponttal lemaradva a listavezető Nyíradony VVTK mögött.

Férfi Labdarúgás

Megye I.

Debreceni EAC - Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.  4-1 (3-0)

DEAC: Sáfár- Bernáth, Sós, Simonka, Ménes- Kincses, Révai, Varga, Katona, Balás- Csörgő

csereként pályára lépett: Dukát, Molnár, Szűcs, Posta, Kökényesi, Barabás, Németh

gól: Csörgő (2), Katona, Molnár illetve Kerekes