A DEAC megújult honlapján örömmel köszöntjük olvasóinkat. Reméljük, hogy itt hasznos információkat és debreceni sikerekről szóló beszámolókat talál majd minden sportbarát...

Élő eredmények

Aktuális

Mindhárom pontot elvitte a Nyíradony

Az eredmény nem tükrözi hűen a pályán látottakat

A Hajdú-Bihar megyei első osztályú labdarúgó bajnokság csúcsrangadóját, azaz az első helyen álló Nyíradony és második pozícióban tündöklő DEAC csatáját az Oláh Gábor utcai Stadionban játszották a felek közel kétszáz néző jelenléte mellett.

A találkozó első félidejében egyértelműen egyetemistáink irányították a játékot, ekkor többször is a vendégek védelme mögé sikerült kerülnie Csörgő Krisztiánéknak, ám az utolsó passzokba vagy a befejezésekbe rendre hiba csúszott, így nem sikerült megszerezni a vezetést. Sőt, mi több, az első félóra végén a "semmiből" még hátrányba is kerültek a mieink! Vasas Tamás került helyzetbe a kapunk előterében, ám a kapufát találta el, a kipattanóra Olajos Gergő eszmélt leggyorsabban, s a hálóba küldte a játékszert.  0-1

A szünetbe tehát egygólos hátránnyal vonulhattak a mieink!

A fordulás után kissé kiegyenlítettebbé vált a játék, ráadásul az újabb gólokat Orosz János futballistái tudták elérni.

Az 57. percben egy mezőny szabadrúgást íveltek fel az adonyiak, melyre a keresztbe mozgó Furó Zsolt érkezett remek ütemben, s megelőzve védőnket a hálóba fejelt.  0-2

Kitámadó együttesünkre a 78. minutumban mért újabb csapást a kék mezes vendég alakulat. Egy nagy bedobás után Vasas adott be jobbról Bíró Patriknak, aki állítgatás nélkül, közelről lőtt a hálóba.  0-3

Sajnos az iménti találattal még nem értek véget megpróbáltatásaink, ugyanis a hajrában egy egyéni hibát kihasználva Vasas Tamás kotorta a hálóba a labdát közelről.  0-4

Férfi Labdarúgás

Megye I.

Debreceni EAC - Nyíradony VVTK  0-4 (0-1)

DEAC: Dukát- Sós, Bernáth, Simonka, Ménes- Kincses, Varga, Révai, Katona, Csák- Csörgő

csereként pályára lépett: Kökényesi, Barabás, Posta, Molnár, Németh

gól: Olajos, Furó, Bíró, Vasas

Győzelmének köszönhetően a Nyíradony kicsit meglépett együttesünk előtt, s már négy pontos előnnyel vezeti a megyei első osztály tabelláját!