A DEAC megújult honlapján örömmel köszöntjük olvasóinkat. Reméljük, hogy itt hasznos információkat és debreceni sikerekről szóló beszámolókat talál majd minden sportbarát...

Élő eredmények

Aktuális

Pontosztozkodás a Nagyhegyes ellen

Kevés hiányzott a DASE újabb győzelméhez

A megyei első osztályú bajnokság 13. fordulójában az Egyetemi Sporttelep eső áztatta pályáján fogadhatta a középmezőny alján tanyázó DASE a dobogós álmokat dédelgető Nagyhegyesi KSE fiataljait. A mérkőzésen a múlt heti, Téglás elleni győzelemhez hasonló összeállításban kezdtek Dér István fiai, s hamar jelezték, a győzelem megszerzésére rendezkedtek be ezúttal is!

Már a negyedik percben sikerült megszereznie a vezetést egyetemistáinknak, mikor Kovács középre tett labdáját csapatkapitányunk, Takács István Tamás vágta egy igazítás után a hálóba.  1-0

Ebben a játékrészben még jó pár helyzetet kialakítottak a mieink, ám ezek vagy némi pontatlanság vagy éppen egy apróbb pálya hiba miatt rendre kimaradtak.

A fordulás után némileg változott a játék képe, a vendégek kezdeményeztek inkább, mely a félidő felénél gólt is eredményezett nekik! Egy lövés után kipattanó labdára Tóth István eszmélt először, aki közelről a hálóba kotorta a játékszert.  1-1

Az piros mezesek egyenlítő gólja után is akadt még lehetőség mindkét oldalon, ám ezek kihasználatlanul maradtak, s így a felek meg kellett elégednie az egy szerzett ponttal.