DEAC
Debreceni Egyetem Atlétikai Club

Szakosztályok

 

kekboxtop
kekbox-idezojel

Prof Dr. Bitskey István
DEAC Elnök


A DEAC megújult honlapján örömmel köszöntjük olvasóinkat. Reméljük, hogy itt hasznos információkat és debreceni sikerekről szóló beszámolókat talál majd minden sportbarát...
btn tovabb vilagos

kekboxbott

 

                                                       

 

 

LABDARÚGÁS

 

 FUTSAL

 

 

 

 

 

 

 Élő eredmények 

Futsal utánpótlás (fiú U17 K, kiemelt) * Mérkőzések

A DEAC U17-es fiú fustalcsapata (Keleti csoport), 2013–2014

ford.

dátum

idő

hazai

vendég

 

1/1

2013-10-27

11.00

Nagykáta SE

DEAC

7–5

1/2

13.00

DEAC

MVFC U17

2–9

1/3

14.00

Energia SC Gyöngyös

DEAC

6–3

2/1

2013-11-30

09.00

DEAC

MVFC U17

4–6

2/2

10.40

DEAC

Gödöllői SK

1–5

2/3

13.10

Energia SC Gyöngyös

DEAC

10–3

3

2013-12-07

 

4/1

2013-12-21

09.50

DEAC

Gödöllői SK

1–3

4/2

12.20

Nagykáta SE

DEAC

2–9

4/3

13.10

DEAC

MVFC U17

2–4

5/1

2014-01-04

10.00

DEAC

Gödöllői SK

4–7

5/2

10.45

Nagykáta SE

DEAC

4–8

5/3

13.00

Energia SC Gyöngyös

DEAC

4–3

6/1

2014-01-25

09.00

DEAC

MVFC U17

4–5

6/2

11.30

Nagykáta SE

DEAC

0–3*

6/3

13.10

Energia SC Gyöngyös

DEAC

3–6

7/1

2014-03-02

09.00

DEAC

MVFC U17

6–3

7/2

10.40

DEAC

Gödöllői SK

4–5

7/3

13.10

Energia SC Gyöngyös

DEAC

4–1

8

2014-03-08

 

9/1

2014-03-30

10.50

DEAC

MVFC U17

5–5

9/2

 11.40

DEAC

Gödöllői SK

1–16

9/3

 14.10

Nagykáta SE

DEAC

3–5

10/1

2014-04-26

 14.00

Energia SC Gyöngyös

DEAC

3–1

10/2

 14.50

DEAC

Gödöllői SK

5–5

10/3

16.30

Nagykáta SE

DEAC

0–3*

*: a három pont játék nélkül a DEAC-é.

 

A minitornák rendező sportszervezetei:

1. forduló: MVFC Berettyóújfalu (Pálfi István Rendezvénycsarnok)

2. forduló: DEAC (DASE Kecskeméti János Sportcsarnok)

3. forduló: Gödöllői SK (Szent István Egyetem Sportcsarnoka)

4. forduló: Nagykáta SE (Nagykáta Városi Sportcsarnok)

5. forduló: Energia SC Gyöngyös (Kálváriaparti Általános Iskola)

6. forduló: MVFC Berettyóújfalu (Pálfi István Rendezvénycsarnok)

7. forduló: MVFC Berettyóújfalu (Pálfi István Rendezvénycsarnok)

8. forduló: Gödöllői SK (Szent István Egyetem Sportcsarnoka)

9. forduló: Nagykáta SE (Nagykáta Városi Sportcsarnok)

10. forduló: Energia SC Gyöngyös (Kálváriaparti Általános Iskola)

Share