DEAC
Debreceni Egyetem Atlétikai Club

Szakosztályok

 

kekboxtop
kekbox-idezojel

Prof Dr. Bitskey István
DEAC Elnök


A DEAC megújult honlapján örömmel köszöntjük olvasóinkat. Reméljük, hogy itt hasznos információkat és debreceni sikerekről szóló beszámolókat talál majd minden sportbarát...
btn tovabb vilagos

kekboxbott

 

                                                       

 

 

LABDARÚGÁS

 

 FUTSAL

 

 

 

 

 

 

 Élő eredmények 

Futsal utánpótlás (fiú U19 K, kiemelt) * Mérkőzések

A DEAC U19-es fiú fustalcsapata (Keleti csoport), 2013–2014

ford.

dátum

idő

hazai

vendég

 

1/1

2013-11-03

11.00

E. SC Gyöngyös

DEAC

3–0*

1/2

13.00

DEAC

MVFC U19

0–3*

1/3

14,00

Rubeola FC Csömör

DEAC

3–0*

2/1

2013-11-30

09.00

DEAC

Gödöllői SK

0–3*

2/2

02.01.

Rubeola FC Csömör

DEAC

2/3

10.40

DEAC

MVFC U19

0–3*

3

2013-12-07

 

4/1

2013-12-21

09.50

DEAC

Gödöllői SK

5–15

4/2

10.40

E. SC Gyöngyös

DEAC

7–3

4/3

13.10

Rubeola FC Csömör

DEAC

10–2

5/1

2014-01-04

14.00

E. SC Gyöngyös

DEAC

9–5

5/2

15.45

DEAC

Gödöllői SK

2–11

5/3

17.00

DEAC

MVFC U19

1–7

6/1

2014-01-18

08.00

DEAC

MVFC U19

0–7

6/2

10.00

E. SC Gyöngyös

DEAC

0–3*

6/3

12.00

Rubeola FC Csömör

DEAC

3–2

7/1

2014-03-02

14.00

DEAC

MVFC U19

0–8

7/2

15.40

DEAC

Gödöllői SK

5–8

7/3

17.20

Rubeola FC Csömör

DEAC

14–2

8

2014-02-23

 

9/1

2014-04-06

10.40

Rubeola FC Csömör

DEAC

8–1

9/2

11.30

E. SC Gyöngyös

DEAC

12–0

9/3

13.10

DEAC

Gödöllői SK

7–5

10/1

2014-04-18

10.00

DEAC

MVFC U19

0–7

10/2

11.40

DEAC

Gödöllői SK

2–9

10/3

12.30

E. SC Gyöngyös

DEAC

6–2

 

*: a három pont játék nélkül az ellenfélé

A minitornák rendező sportszervezetei:

1. forduló: MVFC Berettyóújfalu (Pálfi István Rendezvénycsarnok)

2. forduló: DEAC (DASE Kecskeméti János Sportcsarnok)

3. forduló: Gödöllői SK (Szent István Egyetem Sportcsarnoka)

4. forduló: Rubeola FC Csömör (Csömöri Sportcsarnok)

5. forduló: Energia SC Gyöngyös (Kálváriaparti Általános Iskola)

6. forduló: MVFC Berettyóújfalu (Pálfi István Rendezvénycsarnok)

7. forduló: MVFC Berettyóújfalu (Pálfi István Rendezvénycsarnok)

8. forduló: Gödöllői SK (Szent István Egyetem Sportcsarnoka)

9. forduló: Rubeola FC Csömör (Csömöri Sportcsarnok)

10. forduló: Energia SC Gyöngyös (Kálváriaparti Általános Iskola)

Share

Szóljon hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés