Frissítve: 2019-11-12 16:58:43

A Debreceni Egyetem férfi röplabdázói a Magyar Kupa negyeddöntőjében a Kecskeméttel viaskodnak a legjobb négy közé jutásért. Az oda-visszavágós párharc első felvonását a DESOK-ban rendezik meg szerdán 19.15-től. Fodor Antal kijelentette, szeretnék megnehezíteni az erős kerettel rendelkező ellenlábas dolgát.

Szerző: Biró Ádám
Közzétéve: 2019-11-12 16:52:00
2019-11-12 11:50:00 | Pénzes-Kemecsei Zsuzsa

Ötgólos, 27-22-es győzelmet aratott a DEAC férfi kézilabdacsapata szombaton, Túrkevén. Bíró Imre legénysége olykor-olykor nyögvenyelős mérkőzésen tudott nyerni, ezzel zsinórban a hatodik sikerét könyvelhette el, és továbbra is két pont előnnyel vezeti az NB II. Észak-keleti csoportját.

Szerző: Pénzes-Kemecsei Zsuzsa
Közzétéve: 2019-11-12 11:50:00
Frissítve: 2019-11-12 08:29:56

Kedden 14:00 órától újra jelentkezik az FM90 Campus Rádió egy hónapja indított, kizárólag a DEAC csapataival, eredményeivel, meccseivel foglalkozó sportmagazinja, a Tempóban. Ezúttal is érdemes lesz hallgatni az adást, hiszen élvonalbeli futsal, röplabda és floorball mellett NB III-as fociról is szó lesz.

Közzétéve: 2019-11-12 08:30:00
Frissítve: 2019-11-12 08:41:54

A Debreceni Egyetem férfi futsalosai a bajnokság egyik élcsapatának számító Haladást fogadták. A találkozón a szombathelyiek szerezték meg a három pontot 5-0-s győzelmüknek köszönhetően. A DEAC 9 fordulót követően az ötödik helyen áll a táblázaton.

Közzétéve: 2019-11-11 23:51:00
2019-11-11 15:55:00 | DEAC

A több, mint egy hetes válogatott szünet után a DEAC hokisai november 12-én, az Újpesti Jégcsarnokban folytatják a pontvadászatot. A célunk roppant egyszerű; folytatni szeretnénk a kilenc meccses győzelmi sorozatot az ERSTE Ligában!

Szerző: DEAC
Közzétéve: 2019-11-11 15:55:00
Frissítve: 2019-11-11 14:19:55

A Debreceni Egyetem női röplabdázói a BVSC-Zuglót fogadták a bajnokságban. A fővárosiak az első két szettet megnyerték, ám a harmadik játszmában Kuszkó Zsolt alakulata dominált. Sajnos a szépítés után lezárták a fővárosiak a mérkőzést. Együttesünk zsinórban harmadszor szenvedett vereséget.

Közzétéve: 2019-11-11 14:11:00
2019-11-10 19:14:00 | Biró Ádám

A Debreceni Egyetem férfi futsalosai a Haladás személyében az NB I. élcsapatát látják vendégül hétfő este 18.30-tól a DESOK-ban. A második szombathelyi alakulat impozáns mérleggel rendelkezik, hiszen hat győzelem és egy döntetlen mellett csupán egyszer szenvedett vereséget. Faragó Ádám kijelentette, hogy a DEAC nem fogja ingyen adni a pontokat a szombathelyieknek.

Közzétéve: 2019-11-10 19:14:00
2019-11-10 18:01:00 | Biró Ádám

A Debreceni Egyetem labdarúgói magabiztosan kaparintották meg a három pontot a Diósgyőr második csapata ellen a Dóczy utcai Egyetemi Sportközpontban. Kondás Elemér legénysége 4-0-ra diadalmaskodott, ennek köszönhetően őrzi a második helyét a táblázaton.

Közzétéve: 2019-11-10 18:01:00
Frissítve: 2019-11-10 09:52:26

A Debreceni Egyetem női futsalcsapata a Tolna ellen folytatta a szereplését az élvonalban. Együttesünk a fordulatos meccsen 3-3-as döntetlent játszott a DESOK-ban.

Közzétéve: 2019-11-09 21:48:00