Frissítve: 2019-12-12 10:52:35

A Debreceni Egyetem férfi futsalosai a Dunaferrt fogadják a DESOK-ban pénteken 18.30-tól. Az újvárosiak szeptember közepén 7-2-es győzelmet arattak a DEAC ellen hazai környezetben. A válogatottban nemrég debütáló Tóth Attila szerint nem lesz könnyű dolguk, de szeretnék itthon tartani a három pontot.

Szerző: Biró Ádám
Közzétéve: 2019-12-12 10:44:00
Frissítve: 2019-12-11 11:30:03

A magyar női futsalválogatott a Visegrádi Négyek Tornán szerepelt. Nemzeti együttesünk a cseheket és a szlovákokat is magabiztosan győzte le, így megszerezte a trófeát. A mieinknél Horváth Viktória, Üveges Katalin, Krascsenics Csilla és Tóth Nóra személyében négy DEAC-játékos is kivette a részét a diadalokból. Horváth Viki három találatának köszönhetőn a viadal legeredményesebb futsalosa lett.

Közzétéve: 2019-12-11 11:22:00
Frissítve: 2019-12-09 21:16:27

A Debreceni Egyetem férfi futsalosai a Nyírgyulaj otthonában vendégeskedtek hétfő este. A gólgazdag mérkőzésen ellenfelünk 7-4-es győzelmet aratott, pedig a 24. percben még a DEAC vezetett 4-3-ra. Elek Gergő legénysége pénteken a Dunaferrt fogadja a DESOK-ban.

Közzétéve: 2019-12-09 21:12:00
Frissítve: 2019-12-08 20:36:19

A Debreceni Egyetem férfi futsalosai hétfő este a harmadik helyen tanyázó Nyírgyulaj otthonában vendégeskednek, az összecsapás 18 órakor kezdődik. Ellenfelünk szeptemberben már legyőzte a DEAC-ot 2-0-ra a DESOK-ban, de Rácz Zsolték szeretnének visszavágni. Rácz szerint sok múlik azon, hogy mennyire tudnak összpontosítani Nyírbátorban.

Közzétéve: 2019-12-08 17:27:00
Frissítve: 2019-12-02 12:45:18

A Debreceni Egyetem női futsalosai a címvédő, de a nyáron jelentősen átalakuló Hajdúböszörményt fogadták a DESOK-ban. Szeptemberben ötgólos győzelmet arattunk a HTE otthonában. Vasárnap este nem volt ekkora különbség a két gárda között, ennek ellenére Üveges Katalin csapata magabiztosan tartotta itthon a három pontot.

Közzétéve: 2019-12-02 09:38:00
Frissítve: 2019-11-29 18:35:55

A Debreceni Egyetem női futsalosai a Hajdúböszörményt fogadják vasárnap 19 órától a DESOK-ban. A címvédő böszörményiek ugyan az utolsó helyen állnak a táblázaton, ám az utóbbi hetekben pontot raboltak az Astrától és a TFSE-től, ami intő jel lehet. Tóth Renáta szerint a helyzetkihasználáson sok fog múlni a "szomszédvárak" ütközetén.

Közzétéve: 2019-11-29 18:24:00
2019-11-29 10:22:00 | Biró Ádám

Nemzeti együttesünk december másodikán és harmadikán Oroszországgal játszik felkészülési mérkőzést Veszprémben. Turzó József szövetségi kapitány Tóth Attila és Szentes-Bíró Tamás személyében két DEAC-futsalosnak is bizalmat szavazott.

Közzétéve: 2019-11-29 10:22:00
Frissítve: 2019-11-24 11:16:55

A Debreceni Egyetem női futsalosai rangadót játszottak a bajnokságban. Üveges Katalin együttese az Astra otthonában vendégeskedett. A szünetben még 1-1 állt az eredményjelzőn, ám a második félidőben ellenfelünk eldöntötte a mérkőzést. A DEAC-ban Krascsenics Csilla duplázni tudott.

Közzétéve: 2019-11-24 11:11:00
Frissítve: 2019-11-23 11:56:07

A Debreceni Egyetem férfi futsalosai a listavezető Mezei-Vill otthonában vendégeskedtek. Ugyan Tóth Attila góljával a DEAC szerezte meg a vezetést, ám ezt követően az újfaluiak akarata érvényesült, így Elek Gergő legénysége ezúttal nem tudta meglepni a bajnokság egyik élcsapatát.

Közzétéve: 2019-11-23 11:43:00