MEFOB: a fiú futsalosok végül nagyon is belelendültek

A miskolciak megráncigálták a debreceniek "bajszát" a MEFOB futsal nyolcaddöntőjében, de végül érvényesült a papírforma, s megnyugtató előnyt szorgoskodott össze a DEAC NB1-es futsalcsapatára épülő alakulatunk.

Debreceni Egyetem - Miskolci Egyetem 11-4 (1-2)

DE: Faragó, Kántor, Sándor, Tóth A., Kerti, Bereczky, Mester, Esztergomi, Takács Á., Rigó, Lippai. Edző: Lente Lajos, Zsuponyó Levente.

DEAC gólszerzők sorrendben:
Sándor, Rigó, Kántor, Sándor, Rigó, Esztergomi, Esztergomi, Rigó, Sándor, Lippai, Lippai.

A meccsen a vendégek már 2-0-ra vezettek, amikor a Debreceni Egyetem csapata felébredt. Innetől kezdve 8 gólt rámoltak be a vendég miskolciak kapujába a mieink egymás után, amivel eldöntötték az első mérkőzést. Végül még eggyel növelték a különbséget a lefújásig, vagyis a visszavágóra 7 gólos előnnyel utazhat együttesünk, ami több mint bíztató.

A párharc győztese a legjobb 8 közé jut a MEFOB idei küzdelmeiben.

ZSUPONYÓ LEVENTE:
- Az elejét elbohóckodtuk, nem védekeztünk fegyelmezetten, elöl elszórakoztuk a helyzeteinket, nem koncentráltunk a befejezéseknél (1:2 oda a félidő). A második félidőben 2-3 percet kivéve tudásunknak megfelelően játszottunk, és felőrőltük a vendégeket.

Fotó: a csapat készítette

közzétéve: 2018-04-06 07:28:13