Frissítve: 2019-12-06 06:52:08

Szombaton 19 órától a listavezető Falco-Vulcano Energia KC Szombathely együttesét látja vendégül a DEAC kosárlabdacsapata. Kovács Adrián együttesének a legjobbjára lesz szüksége, ha le akarja győzni az idehaza eddig veretlen címvédőt.

Szerző: DEAC
Közzétéve: 2019-12-05 11:58:00
2019-11-23 18:00:00 | DEAC

Jól kezdett, de végül 12 pontos vereséget szenvedett a DEAC férfi kosárlabdacsapata az Alba Fehérvár otthonában. A debreceniek szekerét az ihletett formában kosárlabdázó Stefan Moody húzta, de 32 pontja kevésnek bizonyult a bravúrhoz az Alba Regia Sportcsarnokban.

Közzétéve: 2019-11-23 18:00:00
Frissítve: 2019-11-21 11:15:51

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége a mai napon hivatalosan is bejelentette, hogy Debrecen lesz a házigazdája a 2020-as Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa Döntőjének. Az eseménynek április 3-5. között a Fönix Csarnok ad majd otthont.

Közzétéve: 2019-11-20 15:55:00
Frissítve: 2019-11-18 09:21:44

Magabiztos győzelmet aratott a DEAC kosárlabdacsapata az NBI/A-csoportos kosárlabda bajnokság 8. fordulójában. Kovács Adrián együttese a gyengébb kezdés után végig kézben tartotta a mérkőzést, s végül 16 ponttal bizonyult jobbnak a Kecskemétnél.

Közzétéve: 2019-11-17 18:56:00
2019-11-15 11:00:00 | DEAC

Szombaton 18 órától a Kecskemét együttesét fogadja a DEAC kosárlabdacsapata az NBI/A 8. fordulójában. Az Oláh Gábor utcai találkozón előreláthatólag nem lesz könnyű dolga Kovács Adrián együttesének, hiszen a KTE az első fordulóban elszenvedett vereség óta nem talált legyőzőre.

Közzétéve: 2019-11-15 11:00:00
Frissítve: 2019-11-10 16:04:27

Elképesztő izgalmak között, hosszabbításban aratott két pontos győzelmet a DEAC kosárlabdacsapata az NBI 7. fordulójában Szegeden. A ráadás utolsó másodperceiben az új igazolás, Stefan Moody szerezte a győztes kosarat.

Közzétéve: 2019-11-09 15:00:00
Frissítve: 2019-11-08 14:45:33

Pénteken 18 órától Szegeden lép pályára a DEAC kosárlabdacsapata az NBI/A 7. fordulójában. Kovács Adrián együttesében minden bizonnyal pályára léphet az új igazolás, Stefan Moody, és újra bevethető lesz az ujjtörést szenvedő Isaiah Armwood is.

Közzétéve: 2019-11-07 12:45:00
Frissítve: 2019-11-04 15:25:17

Stefan Moody személyében a héten új játékos érkezett a DEAC kosárlabdacsapatához.

Közzétéve: 2019-11-04 15:00:00
Frissítve: 2019-11-02 22:02:16

Ugyan a második húsz percben nagyott küzdött, mégis tizenkét pontos vereséget szenvedett a DEAC férfi kosárlabdacsapata a PVSK-Veolia vendégeként az NB1/A 6. fordulójában.

Közzétéve: 2019-11-02 22:00:00