Frissítve: 2018-06-07 16:07:46

Mint már írtunk róla, a Debreceni Egyetem férfi röpisei június 9-10-én a budapesti Tüskecsarnokban vívnak meg három riválisukkal a MEFOB idei nagydöntőjében az érmekért. Szombaton két, vasárnap egy meccsük lesz. Lássuk a programot!

Szerző: Koppányi Szabolcs
Közzétéve: 2018-06-07 15:08:18
Frissítve: 2018-05-29 13:43:44

Június 9-10-én a Debreceni Egyetem csapata ismét a MEFOB négyesdöntőjében érdekelt, ahogy tavaly is. Akkor a harmadik helyre futottak be e mieink, idén azonban nehéz lesz az előrelépés, hiszen nagyon erős riválisaik lesznek ismét.

Közzétéve: 2018-05-29 13:42:15
Frissítve: 2018-04-29 23:57:02

Idénybeli utolsó meccsén szoros szettek mellett kapott ki  DEAC férfi röplabdacsapata a Sümeg ellen. A mieinknél ismét az idény közben hazatért Magyar Tamás volt a legeredményesebb pontszerző.

Közzétéve: 2018-04-29 23:52:12
Frissítve: 2018-04-27 10:38:32

Egy papíron erősebb csapat ellen 0-2-ről volt benne a játékunkban, hogy egyenlítünk, ám hatalmas előnyt összeszorgoskodva sem tudtuk behúzni a negyedik szettet (a harmadikat nyertük), így az egész mérkőzés elszállt. Igaz, ez a játék a jövőben sikereket érhet majd. Vasárnap ismét itthon játszunk.

Közzétéve: 2018-04-24 15:12:11
Frissítve: 2018-04-23 12:00:17

A hazai 3-1-es vereség után idegenben készült bravúrra a Debreceni Egyetem női röplabdacsapata, ami kicsin múlott, de a döntő negyedik szettben nem sikerült a kulcsfontosságú játszmát hozni. Végül 3-2-re kaptak ki lányaink egy remek mérkőzésen. A MEFOB final fourról lemaradtunk tehát idén - egy paraszthajszállal.

Közzétéve: 2018-04-23 11:08:53
Frissítve: 2018-04-20 18:49:11

Itthon nehezebben nyert a Debreceni Egyetem csapata az Eger elleni viszavágón, de 0-2 után egy ki-ki harmadik szettben pazarul játszottak Fodor Antal edző fiai, ami után a következő kettőt is behúzták. Ami biztos: izgalmakban nem volt hiány.

Közzétéve: 2018-04-20 18:38:20
Frissítve: 2018-04-19 14:14:46

Tegnap Egerben is győzött a Debreceni Egyetem csapata, ma pedig már itthon, a DESOK-ban (20.00) következik a visszavágó a férdi röpladázók MEFOB küzdelmeiben. Gyerünk szurkolni! Holnap a csajoknak szoríthatunk, hogy a fővárosban a BME ellen szintén kiharcolják a 4 közé kerülést. Vélhetően nekik lesz nehezebb dolguk.

Közzétéve: 2018-04-19 09:44:01
Frissítve: 2018-04-16 14:41:14

Szettet nyert, de akár az egész mérkőzést is hozhatta volna a DEAC férfi röpicsapata Sümegen a hétvégén. Ám kulcspillanatokban alábbhagyott a koncentráció, így legközelebb itthon a Pécs, majd az utolsó mérkőzésen ismét a Sümeg ellen, de Debrecenben veselkedhet neki a csapat a győzelem megszerzésének.

Közzétéve: 2018-04-16 13:41:32
Frissítve: 2018-04-11 09:37:32

A Nyíregyháza másoosztályú együttese ellen jól megy a DEAC-os csajoknak az idényben. Ha voltak is forró pillanatok a vasárnapi találkozón, felülkerekedtek ellenfelükön - és önmagukon is - a mieink, így szép sikerrel fejezték be a 2017/2018-as NB2-es szezont.

Közzétéve: 2018-04-09 16:10:48