Egyenlített a fehérvári csapat

2019-04-25 14:27:10

A második meccsét sajnos elveszítette a DEAC férfi röpicsapata a fehérváriak ellen, így az összesített állás 1-1 jelenleg a 3 nyert meccsig tartó párharcban. Következik ismét egy debreceni derbi: április 26-án, pénteken 18 órától a DESOKBAN!

Férfi röplabda NB1 döntő-kvalifikáló kör az 5-8. helyért, 2. meccs
2019. ápr. 24. Székesfehérvár

MÁV Előre SC - DEAC 3-0 (25, 18, 21)

STAT

Hatalmas küzdelem folyt ismét a pályán, akárcsak az első találkozón, nálunk. Akkor mi kerekedtünk felül, most azonban riválisunk.

Fodor Antal edző előzetesen bár győzelmet várt, elmondta, benne van a pakliban az erős fehérváriak sikere is. Sajnos végül ez következett be szerdán idegenben.

Az első szett nagy jelentőséggel bírt, hiszen azt hosszabbításban kicsikarta a MÁV Előre. A folytatásban aztán jobban ment a hazaiaknak, vagyis egalizálták az állást.

A pénteki meccsen a DEAC újra a vezetés megszerzéséért fog küzdeni (ápr. 26. 18.00 DESOK).