DEAC – HÉP-Kecskeméti RC 0:3 (–6, –10, –12)

Debrecen, 50 néző. V: Halász, dr. Árpás.

DEAC: Pallós 2, Barna 4, Kiss I. 3, Szikszai 2, Csin Csun-zsu 1, Nagy A. 2. Csere: Bakács (liberó), Ötvös 2. Vezetőedző: Fodor Antal.

Kecskemét: Kovács Z. 12, Vocskó 2, Krupánszki 5, Szabó M. 6, Pesti 7, Dávid Z. 2. Csere: Deák (liberó), Kunert 8, Török Sz. 1, Leiner 5. Vezetőedző: Szasa Nedeljkovics.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 2:8, 3:16, 4:21. II. játszma: 3:8, 7:16, 8:21. III. játszma: 1:8, 5:16, 10:21.

kÉPGALÉRIA IDE kattintva érhető el.

FODOR ANTAL:
- Az aranyéremre törő csapat ellen játszottunk, s igyekeztük megnehezíteni a dolgukat. Az elején, mondjuk ez nem nagyon sikerült, megilletődötten játszottunk. A második szettben már voltak látványos labdameneteink, akárcsak a harmadikban, de igazából ez nem befolyásolta érdemben a mérkőzés végeredményét.

Tóni bával beszéltünk a következő, Sümeg elleni hétvégi idegenbeli meccsről is. Érdekesség, hogy a mostani fordulóban a sümegiek kifejezetten szoros mérkőzésen, igaz 3-0-ra kaptak ki a Kaposvár otthonában, ám úgy tűnik, hogy nincsenek rossz formában.

Ezzel együtt is a DEAC a Sümeg skalpjára hajt, hiszen reálisan nézve úgy fest, ellenük lehet esélyünk leginkább a sikerre - persze ez a meccs is "kutyanehéz" lesz...

Fotó: Papp Attila

közzétéve: 2017-11-27 15:18:54