A MAFC ellen nem jött össze

2018-02-19 08:56:39

Egyelőre még haladó üzemmódban van a DEAC férfi röpicsapata, vagyis fokozatosan törekszik előre (saját játékában javulva), de még nem érte el azt, hogy igazán robbantani tudjon. A MAFC ellen volt szettnyerési esélyünk, de végül a papíron is erősebb alakulat nyert. Ezen a hétvégén Kecskemétre utazunk, majd fogadjuk a Sümeget. Utóbbi meccsen bármi előfordulhat...

Debreceni EAC – MAFC-BME 0:3 (-17, -13, -18)

Debrecen, 100 néző. V.: Soltész, Szarka.

DEAC: Nagy A. 1, Pallós, Magyar 11, Remete 4, Kusnyér 5, Szikszai 3. Csere: Barna, Mészáros (liberók), Ötvös 2, Bakács, Árvai. Vezetőedző: Fodor Antal.

MAFC: Bakóczy 2, Posztós 7, Eke 7, Bán 12, Kun 1, Csépke 8. Csere: Varga (liberó), Tar 4, Tari. Vezetőedző: Schildkraut Krisztián.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 6:8, 11:16, 15:21. II. játszma: 1:8, 4:16, 10:21. III. játszma: 8:5, 14:16, 16:21.

Fodor Antal: Próbáltunk méltó ellenfelei lenni a MAFC csapatának, és ez a harmadik szettben sikerült a legjobban. Itt jól kezdtünk, de több hibát is vétettünk, és már nem tudtuk velük a lépést tartani. A tényekhez hozzátartozik, hogy a feladónk sérülten vállalta a játékot.

Schildkraut Krisztián: Elégedett vagyok a fiúkkal, jó megoldották, amit kértem tőlük. Készülünk a Dunaferr elleni találkozóra.

Fotó: Papp Attila (KÉPEK A FACEBOOKON IDE kattintva.)

közzétéve: 2018-02-19 08:56:39