Nem jött össze a pontszerzés

A Debreceni Egyetem gárdái nem tudtak profitálni a hazai pálya előnyéből.

A DEAC utánpótláskorú futsalosai a hétvégén a Veszprémmel csaptak össze a Kecskeméti János Sportcsarnokban. U17-es együttesünk a 14. percben került hátrányba, aztán szűk húsz minutummal később Vojth Balázs egalizált. Vojth góljára gyakorlatilag azonnal válaszolt Varga Milán, majd Hajdu Márton a duplájával eldöntötte a bajnokit.

U20-as játékosainknak nagyon rosszul sikerült az első félidő, mivel a kapujukat ötször vették be a vendégek, erre pedig egyszer sem tudtak válaszolni. A térfélcserét követően Tóth Barnabás szépített, ám a Veszprém 4-0-s sorozattal rukkolt elő, így már 1-9 állt az eredményjelzőn. A hátralévő időben sem lassított ellenfelünk, amely 11-2-re diadalmaskodott.

Országos U17-es bajnokság 6. forduló
DEAC-Balaton Bútor Szilágyi 1-4 (0-1)
gólszerzők: Vojth (33.), ill. Bognár (14.), Varga M. (33.), Hajdu (35., 36.)

Országos U20-as bajnokság 6. forduló
DEAC-Balaton Bútor Szilágyi 2-11 (0-5)
gólszerzők: Tóth Barnabás (22.), Kopjári (37.), ill. Komádi (1. -öngól), Kiss M. (2., 23.), Molnár R. (10.), Molnár D. (13.), Bartha (17., 26.), Schalbert (25.), Lengyel (28.), Meczner (38.), Tóth Csaba (39. – öngól)