Nem sikerült jól a budapesti túra

A Debreceni Egyetem gárdái pont nélkül zárták a hétvégét.

A DEAC fiatal futsalosai a TFSE otthonában vendégeskedtek az előző fordulóban. U17-es együttesünk Ficsor Bálint góljával már a harmadik percben megszerezte a vezetést. Aztán a fővárosiak átvették az irányítást, ennek köszönhetően egyre magabiztosabb fórra tettek szert. A harmincharmadik minutumban Szatmári Buda a saját kapuját vette be, ezzel 6-1-re módosult az eredmény. A hátralévő időben sem lassított a házigazda, amely végül 9-2-re diadalmaskodott.

U20-as gárdánk mérkőzésén Harcsa Dávid szerezte az első találatot, amire Takács Gergely válaszolt, így a szünetben 1-1-re álltak a felek. Sokáig úgy tűnt, hogy megosztoznak a pontokon a csapatok, ám a hajrában a TFSE eldöntötte a találkozót (3-1).

Országos U17-es bajnokság 5. forduló
TFSE-Bestrong-DEAC 9-2 (2-1)
gólszerzők: Bagoly (12., 29., 38.), Béres (17.), Leier (23.), Mészáros (27.), Szatmári (33. – öngól), Iványi (39., 40.), ill. Ficsor (3.), Varga Z. (36.)