A felkészülési találkozókon is beszerezhetőek a hokibérletek

Nem csupán a kedvenceket lehet megnézni, az állandó belépők is megvásárolhatók a Debreceni Jégcsarnokban pénteken és szombaton.

Két edzőmeccset is vívnak a DEAC jégkorongozói az Erste Liga 2025/26-os szezonrajtja előtt. Pénteken (szeptember 5.) 17.30-tól a FEHA19, míg szombaton (szeptember 6.) 18 órától az UTE gárdája látogat a Debreceni Jégcsarnokba. A belépés mindkét ütközetre ingyenes, ráadásul a helyszínen is lehetőség lesz beszerezni a szurkolók számára az új idényre szóló bérleteket. Sőt, az early bird időszak keretében, szeptember 5-ig kedvezményesen vásárolhatók meg az állandó belépők, 30 ezer forintért.

A bérletek a korábbi évekhez hasonlóan DEAC UniPass, vagy egyetemi fényképes UniPass-kártyákra kerülnek. A teljes idényre szóló belépők természetesen az UD Shopban is megvásárolhatók nyitvatartási időben.

Érdemes tisztában lenni vele, hogy a 2025. január 1. után legyártott UniPass-kártyák gyártási költsége bruttó 5.000,- Ft /db. Mivel a bérletjogosultságokat csak UniPass-kártyára tudjuk kiadni, így a kártyadíj 5000 Ft/db-ra módosul azokban az esetekben, amikor a bérletet kiváltó nem hoz érvényes Unipass-kártyát. (Érvényes Unipass kártya lehet: korábban kiadott DEAC-bérlet 2026/05 vagy azutáni lejárattal, Campus Fesztiválon kiváltott Unipass-kártya, Alumni Unipass-kártya, vagy aktív egyetemi polgár érvényes, fényképes Unipass-kártyája.) Tehát megéri elhozni az érvényes kártyát!

Bérletárak
Teljes árú: 38.000 Ft
UniPass, early bird: 30.000 Ft
Diák/hallgató/nyugdíjas: 19.000 Ft
DHK utánpótlás: 12.000 Ft
Jegyárak
Felnőtt: 3.500 Ft
UniPass (egyetemi fényképes, érvényes): 3.000 Ft
Diák/nyugdíjas: 2.500 Ft