Jövőre is a fekete-fehérek sikeréért küzd Bukor Rajmund

Újabb idényre kötelezte el magát a debrecenieknél a rutinos védő, aki még egy szinttel feljebb kapcsolna.

Az előző Erste Liga-szezonban 32 mérkőzésen lépett pályára a DEAC jégkorongozója, Bukor Rajmund. A hátvéd 6 góljának és 8 asszisztjának köszönhetően 14 pontot szerzett, a rájátszásban további 7 alkalommal kapott szerepet. A hokis ötödik idényét kezdi majd a Debreceni Egyetem alakulatánál.

– Kiválóan érzem magam a csapatnál, illetve a feleségemmel szeretjük Debrecent, jó itt élni, ez számunkra egy fontos szempont. Az előző idényben úgy érzem, mindenki kitett az asztalra mindent, amit tudott, keményen dolgoztunk, és bár frusztráló, hogy a bajnoki döntőben alulmaradtunk, én büszke vagyok az egész csapatra. A magam részéről úgy hiszem, sikerült előrelépnem a pályán nyújtott teljesítményemben, ezt szeretném továbbvinni a következő a szezonra, és ha lehet, még egy szinttel feljebb kapcsolni. A nyaram nagyrésze a következő szezonra való készüléssel telik, de azért jut majd idő a pihenésre és kikapcsolódásra is. Izgatottan várom az augusztust, amikor már együtt készül az egész csapat, ez mindig egy nagyon kemény, de izgalmas időszak, ilyenkor tudnak elkezdeni összekovácsolódni a játékosok, ilyenkor alakul ki a csapat karaktere – fogalmazott a 27 éves sportoló.