Magunkat vertük meg

Hiába vezetett két góllal fiókcsapatunk, a Létavértes a második félidőben egyenlített, majd fordított és bezsebelte a pontokat.

A vármegyei első osztály 6. fordulójában a meglepően jó rajtot vevő Létavértest fogadta második számú csapatunk. Fiatal gárdánk két döntetlen után első győzelmét szerette volna megszerezni, de ezúttal sem sikerült a három pontot begyűjteni

Jól kezdtünk, amint útjára indult a labda, magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, fölényben voltunk, ez pedig helyzetekben is megmutatkozott. Csak 12 percet kellett várni az első gólra, ekkor Kelemen Zsolt volt eredményes. Jól játszottunk, veszélyes támadásokat vezettünk, Bárány Bogát pedig a 35. minutumban kettőre növelte előnyünket. Szünet előtt viszont elajándékoztuk a labdát, ezt köszönték a piros-fehérek és be is vették a kapunkat.

Fordulás után próbáltuk visszaállítani a kétgólos különbséget, de hiányzott az átütő erő támadásainkból. Ráadásul ismét hibáztunk hátul és a 67. percben 2-2 állt az eredményjelzőn, három minutum elteltével pedig már 2-3. Ez megfogott minket, már nem tudtunk felpörögni, sok volt a hiba és a pontatlanság a játékunkban. A mérkőzés hajrájában még kétszer zörgette meg a hálónkat a Létavértes és elvitte mindhárom pontot.

Vármegyei I. osztályú felnőtt 6. forduló

DEAC-II – Létavértes: 2-5 (2-1)

DEAC-II: Polyák – Bencze (Dari 46’), Potornai, Légrádi, Kelemen, Bárány, Virág (Almási 72’), Sinyi, Ténai, Keresztesi (Víg 60’), Pinczés

Megbízott edző: Balla Imre

Gólszerzők: Kelemen 12’, Bárány 35’

Balla Imre: Nehéz mit mondani, nagyon csalódott vagyok, ebben a meccsben sokkal több volt. Jól kezdtünk, fölényben voltunk, kétgólos előnyre tettünk szert, de azt hittük, már megvan a meccs. A folytatásban gyermeteg hibákat vétettünk hátul, rúgattuk a gólokat ellenfelünkkel, erre nehéz szavakat találni. Fiatalok vagyunk, de ennél jóval több kell, ha nyerni akarunk, jobban oda kell tenni magunkat. Ma a helyett, hogy feltettük volna az i-re a pontot, megvertük saját magunkat.