Ismét dobogón a DEAC motorsportcsapata

A Debreceni Egyetem gárdája a harmadik helyen zárt a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség (MNASZ) által hirdetett Országos Szlalom Bajnokság 85. autoszlalom.hu Kupáján.

A kiskunlacházi verseny után a DEAC motorsportcsapatának Toyota Yarisa sikeresen helytállt Kakucson is. A hétvégén rendezett 85. autoszlalom.hu Kupának újabb versenyzőkkel vágott neki együttesünk.

Ács Patrik S1 kategóriában mérettette meg magát, és a 8. helyen ért célba. Csajkos Norbert saját autójával (Honda Civic) S4 kategóriában 9. lett, míg Juhász Roland utolsó körében kisebb technikai hiba csúszott be, ám így is a napja legjobb körét autózta, amivel az 5. helyen végzett S1-ben. Az újra volán mögé ülő Jéger Márton – a nagyobb versenyből való szünete ellenére – a dobogó 3. fokára állhatott fel.

A csapat utazó tagjai: Szántó Attila, Oravecz Máté, Teski Ferenc, Kovács Fanni.

A Debreceni Egyetemnek köszönhetően a Campus Hotel területén lehetőség nyílt gyakorolni egy nagyobb útszakaszon. A csapat tagjai versenyen elért eredményein is látszik, hogy minden hétvégét teszteléssel, gyakorlással töltik.

A DEAC legközelebb június 6-án, Dunaújvárosban méretteti meg magát.