Az a 3. negyed ne lett volna

U12-es csapatunk hatgólos vereséggel zárta szombaton a DVTK elleni összecsapást.

Mester Norbert gyerekei egyszer már megszorongatták a diósgyőri akadémistákat, ezúttal is arra készültek, hogy megizzasztják őket, de ez most nem sikerült.

Az első negyedben próbáltuk minél zártabban védekezni, egy ideig álltuk is a sarat, de a 8. percben hátrányba kerültünk. Fölényben voltak a diósgyőriek, ám sokáig sikerült feltartóztatnunk őket, de a játékrész vége előtt ismét bevették a kapunkat. A második etapban is a borsodiak domináltak, de felvettük velük a versenyt, Sinka Szabolcs révén a kapott gólra góllal tudtunk válaszolni.

A harmadik periódusban több hibát vétettünk, bizonytalanok voltunk hátul, ezt pedig ki is használták a házigazdák, tovább nyitva az ollót, ötször zörgették meg a hálónkat. A záró negyedben ismét feljavult a játékunk, egy öngóllal sikerült zárkóznunk, de ezt a találatot kettő követte, a labda pedig a mi kapunkban landolt. A mérkőzés vége előtt Giczei Hunor és Sinka faragott a hátrányon, így 10-4 lett a vége.

MLSZ Országos U12 Észak-Kelet 21. forduló

DVTK – DEAC: 10-4 (2-0, 1-1, 5-0, 2-3)

DEAC: Takács – Giczei, Sándor, Antal, Sinka, Orbán, Seres, Szakál, Kondor

Cserék: Tóth N., Fábián, Harsányi, Molnár, Laskai, Szűcs, Halász

Vezetőedző: Mester Norbert

Gólszerzők: Sinka 38’, 76’, Azamat 63’ (öngól), Giczei 67’

Mester Norbert: Tudtuk, hogy az akadémisták ellen nem mi fogunk dominálni, próbáltuk megszervezni játékunkat, az elején mélyen védekeztünk, ennek ellenére hátrányba kerültünk. A folytatásban bátrabban futballoztunk, voltak jó periódusaink, de a mai meccs is bizonyítja, van még hová fejlődnünk, illetve csapaton belül vannak még különbségek. Voltak jó teljesítmények, kiemelném Sinka Szabolcsot, aki nem mellesleg gólt is szerzett.