Pontosztozkodás a rangadón

A 8. fordulót rendezték az U16-osok megyei bajnokságában szombaton, Hegedűs Györk 3. helyen lévő csapata pedig a hátrébb tanyázó Téglást fogadta.

Nagyon jól kezdett csapatunk, helyzet helyzet hátán, csak épp a gól hiányzott. Mindenesetre jól szövögették a támadásokat fiataljaink, széleken is szépen futballoztak, a gól mégis a vendégektől érkezett az első félidő derekán, és ezzel egygólos téglási előnnyel mentek el a felek pihenőre is.

A második játékrészre úgy tűnt, felspannolva futottak ki a Hegedűs-tanítványok. Továbbra is mentek előre, építették a támadásokat, már csak az egyenlítő találatra kellett várni. Egyre dühítőbb volt csapatunk meddő fölénye, de valami azt súgta, gól fog születni. Majd eljött a 78. perc, amikor Villás Levente óriási gólt lőtt, méghozzá szabadrúgásból – 1-1 állt ekkor az eredményjelzőn. Az eredmény pedig már nem is változott, döntetlent hozott a forduló rangadója.