A DEAC fiatal párbajtőrözője, Balogh Lóránt első nemzetközi versenyén a 23. helyen végzett.
Olaszországban, Cividale del Friuliban rendezték az U14-es Európai Vívó Fesztivált. A DEAC párbajtőrözője, Balogh Lóránt a hazai versenyeken már több szép sikert ért el, nemzetközi viadalon azonban először indult a korosztályos válogatott tagjaként.
Tehetséges vívónk a csoportkört négy győzelemmel és két vereséggel zárta, így a 128 között nem kellett pástra lépnie, hanem rögtön a 64-es főtáblára került. Itt a brit Oliver Reagen felett 15:8 arányú győzelmet aratott, majd a 32 között 15:9-re kikapott az olasz Gabriele Morellótól, és végül a 23. helyen fejezte be a küzdelmeket.
Borítókép: a magyar U14-es párbajtőr-válogatott (Balogh Lóránt balról az első)
