Nem volt esélyünk a Bulldogs ellen

Az Eastern Warriors nagy különbségű vereségbe csúszott bele szezonbeli első mérkőzésén.

A DEAC Gladiators juniorjaival is felvértezett keleti csapat az elmúlt hétvégén első meccsét játszotta a korosztályos bajnokságban. Azonban már az első összecsapás nem ígérkezett könnyűnek, hiszen a rutinos GFA Bulldogs otthonában kellett helyt állnia a Warriorsnak.

Érezhető volt az első félidőben még az összeszokatlanság az együttesen belül. Ezen kívül a harcosoknál betegség miatt több játékos is hiányzott a keretből. A kutyák az első negyedben már eldöntötték a találkozót, hiszen 37 pontot vittek, amellyel már érvénybe lépett a mercy rule. A futóóra elindulását követően még 14 pontot hoztak össze a hazaiak, így már 51-0 állt az eredményjelzőn. A második félidőben a harcosoknak fel kellett adniuk a mérkőzést ugyanis a rengeteg sérült miatt nem tudták folytatni a találkozót, így maradt az első félidőben kialakult eredmény.

Az Eastern Warriors legközelebb október 10-én, vasárnap a rekordbajnok Budapest Wolves otthonába látogat.

Fotó: Makranczi László