Egy pontnak örülhettünk

A Debreceni Egyetem U20-as gárdája súlyos vereségbe futott bele.

A DEAC fiatal futsalosai a hétvégén az Aramist fogadták a Kecskeméti János Sportcsarnokban. U17-es csapatunk Szabó Rajmund góljával a 9. percben szerezte meg a vezetést, amit a második játékrészben Kovács István Máté duplázott meg. A vendégek a hátralévő időben eltüntették a különbséget, a találkozó 2-2-es végeredménnyel zárult.

U20-as csapatunk már az első minutumban hátrányba került, majd az első játékrész derekán Bélavári Botond találatával nőtt a budaörsiek előnye. Tóth Barnabás a 11. minutumban szépített, ám ezt követően ellenfelünk akarata érvényesült a játéktéren. Már a szünetben 1-6 állt az eredményjelzőn, a térfélcserét követően pedig még jobban kinyílt az olló, végül 11-1-re diadalmaskodott az Aramis.

Országos U17-es bajnokság 9. forduló
DEAC-Aramis SE 2-2 (1-0)
gólszerzők: Szabó R. (9.), Kovács I. (25.), ill. Korponai (26.), Szabó P. (32.)

Országos U20-as bajnokság 9. forduló
DEAC-Aramis SE 1-11 (1-6)
gólszerzők: Tóth B. (11.), ill. Lévai (1., 12., 37.), Bélavári (10.), Kis (15., 39.), Berkes (16., 35.), Szücs (17.), Ritter (27.), Korompay (32.)

Fotók: Papp Attila