Hibátlan hétvége

A Debreceni Egyetem U17-es alakulata a második félidőben parádés teljesítményt nyújtott, ennek köszönhetően eltüntette jelentős hátrányát.

A DEAC U17-es és U20-as játékosai a hétvégén a Kincsem Futsalt látták vendégül. Az ijfabb korosztály a 11. percben Vona Ferenc góljával 2-1-re vezetett, aztán jött egy komolyabb rövidzárlat, amit a vendégek egy 5-0-s sorozattal büntettek. A második játékrészben Ujvári Zsombor duplájával megkezdtük a felzárkózást (4-6), majd a 32. minutumban Tasi Attila megmozdulásának hála 7-7-re módosult az állás. Erről az eredményről ellenfelünk tudott elmozdulni, de a lefújásig újabb fordulat jött, végül Vona állította be a 9-8-as végeredményt.

U20-as együttesünk magabiztosabb győzelmet aratott. Ugyan a 12. percben még egygólos hátrányunk volt, ám ezt követően magasabb sebességi fokozatba kapcsoltunk, aminek köszönhetően egyre jobban kinyílt az olló, végül 7-2-re nyertünk. Együttesünkben Konyári György három találattal jelentkezett.

Országos U17-es bajnokság 2. forduló
DEAC-Kincsem Futsal 9-8 (2-6)
Gólszerzők: Varga Z. (7., 29.), Vona (11., 36.), Ujvári (23., 24., 30.), Tasi (32.), Győri (35.), ill. Vörös D. (5., 33.), Vörös B. (11.), Vadászi (14., 15., 18.), László (15., 25),

Országos U20-as bajnokság 2. forduló
DEAC-Kincsem Futsal 7-2 (4-2)
Gólszerzők: Konyári (6., 10., 22.), Tóth B. (13.), Puskás A. (19.), Harcsa (32.), Sándor K. (37.), ill. Lengyel (1., 10.)