Hibátlanul zártuk a hétvégét

A Debreceni Egyetem két csapata sikerrel vette legutóbbi bajnokiját.

A DEAC fiatal futsalosai vasárnap Nyírbátorban vizitáltak. U17-es együttesünk az első félidő derekán már négy góllal vezetett, erre a szünetig még hármat pakolt rá. A hazaiak ugyan bevették a kapunkat a 28. percben, ám ez csak szépségtapasz volt nekik, ugyanis ekkor 1-8-ra módosult az eredmény. A hátralévő időben Kopjári Soma és Komádi Benjamin Zsolt köszönt be, vagyis magabiztosan szereztük meg az újabb három pontot.

“A srácok jól álltak bele a mérkőzésbe, az első perctől magukhoz ragadták a kezdeményezést, és ez eredményre vezetett, hiszen hamar megnyugtató előnyhöz jutottak. Az ellenfelünk agresszív stílusban játszott, de a srácok futsalelemeket használva magabiztosan diadalmaskodtak” – értékelt Vass Ottó.

U20-as gárdánk jóval izgalmasabb összecsapásnak lehetett a főszereplője. Sándor Krisztián már a második minutumban megvillant, nem sokkal később erre két nyírbátori találat érkezett. Az első játékrész még további fordulatokat tartogatott, végül a pihenő során 4-4 állt az eredményjelzőn. A térfélcserét követően Jóni Richárd harmadik góljával ismét ellenfelünk érezhette magát nyeregben, ám a lefújásig Komlósi Péter vette hátára az együttest, mesterhármásával az egyik nyerőemberünk lett.

Két korosztályunk ezen a hétvégén a Kincsem Lovaspark SE alakulatát látja vendégül.

Fiú Futsal I. osztály U17 Keleti csoport 10. forduló
Nyomdavar.hu Nyírbátor-DEAC 1-10 (0-7)
gólszerzők: Kiss Gy. (28.), ill. Tercza (2., 16.), Tóth Cs. (5., 11., 25.), Tóth B. (7.), Kopjári (10., 19., 30.), Komádi (39.)
A DEAC összeállítása: Harangi – Komádi, Puskás, Tercza, Tóth Cs. Cserék: Tóth B., Ficsor, Kopjári. Edző: Vass Ottó.

Fiú Futsal I. osztály U20 Keleti csoport 10. forduló
Nyomdavar.hu Nyírbátor-DEAC 5-7 (4-4)
gólszerzők: Jóni (2., 12., 22.), Papp Zs. (6.), Bakosi (11.), ill. Sándor K. (2., 10.), Király (6., 14.), Komlósi (24., 35., 40.)
A DEAC összeállítása: Juhász B. – Sándor A., Konyári, Komlósi, Sándor K. Cserék: Mónus, Megyessy, Harangi, Király. Edző: Siska Gergő.