Magabiztosan nyert U17-es csapatunk

A Debreceni Egyetem U19-es alakulata nagy csatában maradt alul.

A DEAC U17-es és U19-es futsalosai hazai környezetben léptek pályára az Aramis ellen a hétvégén. Fiatalabb korosztályunk remekelt az első félidőben, ennek köszönhetően a szünetben 4-0 állt a kijelzőn. A második félidőben a vendégek Somogyi Patrik duplájával kozmetikáztak az álláson, ám Vass Ottó legénységének a győzelme nem forgott veszélyben. Igazi csapatmunka eredménye ez a siker, mivel együttesünk hat találatát hat különböző játékos szerezte.

U19-es gárdánk mérkőzésén az első percben két találat született, előbb Varga Zoltán Péter, kicsit később pedig Kiss Botond köszönt be. A 26. minutumban Varga ismét eredményes volt, így újra átvettük a vezetést. A hajrá az Aramisnak sikerült jobban, a 2-3-as végeredményt Körtélyesi Viktor Zoltán állította be.

Országos U17-es bajnokság
DEAC-Aramis SE 6-2 (4-0)
gólszerzők: Ficsor (12.), Karacs (15.), Dudás (17.), Kéki (18.), Barna (28.), Papp Z. (38.), ill. Somogyi (35., 38.)

Országos U19-es bajnokság
DEAC-Aramis SE 2-3 (1-2)
gólszerzők: Varga (1., 26.), ill. Kiss B. (1.), Szücs B. (36.), Körtélyesi (38.)