Négy pontot szereztünk a Haladás ellen

A Debreceni Egyetem alakulatai veretlenül zárták a hétvégét.

A DEAC U17-es és U20-as futsalosai a hétvégén a Haladást fogadták. Fiatalabb korosztályunk már az első percben hátrányba került, de Győri Balázs válaszára nem kellett sokat várni. Ezt követően még egy-egy gólt szereztek a csapatok az első félidőben, így a szünetben 2-2 állt az eredményjelzőn. A fordulás után Tasi Balázs találatával már nálunk volt a fór, majd a 28. minutumban Tóth-Szatmári Zétény 3-3-ra módosította az állást. A végjátékot mi bírtuk jobban, így értékes három ponttal gazdagodtunk.

U20-as gárdánknak az első félidő nem sikerült valami jól, hiszen kétgólos hátrányt szedett össze. Szerencsére a folytatás már jobban sikerült, mivel a duplázó Tóth Barnabás vezérletével egalizáltunk.

Országos U17-es bajnokság 20. forduló
DEAC-Haladás VSE 5-3 (2-2)
gólszerzők: Győri (3., 35.), Varga Z. (8.), Tasi B. (25.), Szatmári (38.), ill.Tóth-Szatmári (1., 28.), Ódor (6.)