Nem jöttünk ki jól a gólzáporos mérkőzésekből

A Debreceni Egyetem két alakulata nem tudott pontot szerezni a hétvégén.

Az Aramis otthonában vizitáltak vasárnap a DEAC U17-es és U20-as futsalosai. Fiatalabb korosztályunk már a második percben gólt kapott, de a gyengébb rajt után összekapta magát, ezt jelzi, hogy Szatmári Buda a szünet előtt egalizált. A második játékrészben úgy festett, hogy összejöhet a pontszerzés, ugyanis a 34. minutumban Tasi Attila második találatával már 5-4-re vezettünk. A hajrá az ellenfelünknek sikerült jobban, a meccs végeredménye 7-5 lett.

U20-as alakulatunk az első félidőben tartotta a lépést a listavezetővel, a szünetben 3-3 állt az eredményjelzőn. A pihenőt követően egy 4-0-s sorozattal jelentkezett az Aramis, ezzel nagy lépést tett a győzelem felé. A hátralévő időben nem tudtuk eltüntetni a hátrányunkat, végül 8-4-es vereségbe futottunk bele.

Országos U17-es bajnokság 22. forduló
Aramis SE-DEAC 7-5 (1-1)
gólszerzők: Korponai (2., 23., 31., 36., 40.), Somogyi (24.), Forró (38.), ill. Szatmári (18.), Győri (28., 33.), Tasi A. (29., 34.)

Országos U20-as bajnokság 22. forduló
Aramis SE-DEAC 8-4 (5-3)
gólszerzők: Gémesi (3., 23.), Gáspár (9., 14.), Szente (28., 33.), Bukodi (30.), Karcag (35.), ill. Kopjári (8.), Sándor K. (11., 13.), Konyári (34.)