Tóth Csaba vezérletével legyőztük a Veszprémet

A Debreceni Egyetem U19-es alakulata a négy találatot szerző játékos vezérletével fektette két vállra a veszprémieket.

U17-es és U19-es futsalcsapatunk is megkezdte a szereplését a bajnokságban. Együtteseinknek nem sok babér termett az ELTE-BEAC otthonában az előző héten, hiszen a fiatalabb korosztály 8-3-as, az idősebb pedig 2-1-es vereségbe futott bele.

Javítani a hétvégén a Veszprém ellen lehetett hazai környezetben. Vass Ottó tanítványai nem indították jól az összecsapást, mivel a negyedik percben már kétgólos hátrányt szedtek össze. Szerencsére sikerült rendezni a sorokat, így a hatodik minutumban egalizáltunk (2-2). Erről az állásról a veszprémiek léptek el egy 4-0-s sorozattal. A végéig Barna Szabolcs kozmetikázott az eredményen.

Harmati Tamás legénysége fordulatos meccsen szerezte meg a három pontot. A szünetben 2-2-re álltak a felek, aztán a térfélcserét követően 3-3 és 4-4 is szerepelt a kijelzőn, de a végjátékot jobban bírták játékosaink. Ki kell emelni Tóth Csaba teljesítményét, hiszen négyszer vette be a rivális kapuját.

Országos U19-es bajnokság
DEAC-Balaton Bútor Szilágyi 7-4 (2-2)
gólszerzők: Tóth Cs. (3., 18., 34., 38.), Varga Z. (24.), Szabó R. (30.), Tóth B. (35.), ill. Farkas (7. – öngól), Meczner (16.), Molnár R. (27.), Bognár (30.)

Országos U17-es bajnokság
DEAC-Balaton Bútor Szilágyi 3-6 (2-3)
gólszerzők: Papp Z. (5.), Balog O. (6.), Barna (37.), ill. Osvald (2.), Takács (4., 27.), Vér (9.), Bognár (35., 35.)