U17-es csapatunk fölényes győzelmet aratott

A Debreceni Egyetem U20-as alakulata hiába vezetett háromszor is, végül csak egy ponttal gazdagodott.

A DEAC U17-es és U20-as futsalosaira a Rubeola elleni hazai bajnoki várt a hétvégén. Fiatalabb korosztályunk a nyolcadik percben hátrányba került, az egyenlítés Ficsor Bálint révén a tizennegyedik minutumban összejött. Aztán játékosaink a második félidőben állva hagyták az ellenfelüket, a triplázó Tasi Attila vezérletével végül 6-1-re nyertek.

U20-as alakulatunk ugyan háromszor is megszerezte a vezetést, de a vendégek mindegyik találatra válaszoltak, így az összecsapás végeredménye 3-3 lett. Csapatunkban Sándor Krisztián, Komádi Benjamin Zsolt és Tóth Csaba köszönt be.

Országos U17-es bajnokság 23. forduló
DEAC-Rubeola FC 6-1 (1-1)
gólszerzők: Ficsor (14.), Tasi A. (21., 24., 29.), Varga (28.), Bessenyei (32.), ill. Juhász (8.)

Országos U20-as bajnokság 23. forduló
DEAC-Rubeola FC 3-3 (2-2)
gólszerzők: Sándor K. (2.), Komádi (9.), Tóth Cs. (28.), ill. Ördög (8.), Bimbó (14.), Kelemen (31.)

Fotók: Papp Attila