Ificsapatunk átgázolt az Orosházán

Magabiztos, 13 gólos győzelmet aratott az Orosháza felett a DEAC ificsapata az elsőosztályú kézilabda-bajnokságban.

Az első tíz percben nehezen találták a ritmust a mieink, ekkor még 5-5 volt az állás, majd átvettük az irányítást, és a félidő végére már 11 gólos volt az előnyünk. A második játékrészre még felszabadultabban jöttünk ki, aminek magabiztos, 43-30-as győzelem lett a vége.

Nagyon jó ritmusban kézilabdáztunk, úgy gondolom, amire készültünk, sikerült megoldani.
Örülök, hogy mindenkinek megfelelő játéklehetőséget tudtam adni, és élt is vele. Ezen a mérkőzésen mindenki hozzá tudott tenni a játékhoz. Gratulálok a csapatomnak!” – értékelt Mándi Norbert, az ificsapat edzője.

A mieink öt forduló után, négy sikerrel és egy vereséggel a harmadik helyen állnak.

FOTÓK A MÉRKŐZÉSRŐL

Serdülőcsapatunk Orosháza elleni mérkőzése már nem alakult ilyen jól, a mieink 40-34-es vereséget szenvedtek, és jelenleg a 10. helyet foglalják el a tabellán.