Legyőztük a Diósgyőrt

A Debreceni Egyetem alakulata a hajrában ugyan kicsit megtorpant, ettől függetlenül megnyerte az összecsapást.

Pozitív vagy negatív tartományba megy a DEAC férfi kézilabdacsapatának a mérlege a DVTK-val vívott edzőmeccs után? Erre a kérdésre is választ kaphattak azok a drukkerek, akik szerda este kilátogattak a DESOK-ba. Mándi Norbert legénysége a mai ütközet előtt négyszer lépett pályára ezen a nyáron, ezekből kettőt megnyert, kettőt pedig elveszített.

Meggyőzően kezdtünk az NB II-es diósgyőriek ellen, a hetedik percben Illés Tamás góljával 5-1-re vezettünk. A félidő derekához közeledve még nagyobb lett a fórunk (9-3). Aztán a szünetig némileg kozmetikáztak az álláson a vendégek, de a vezetésünk nem forgott veszélyben.

A szünetet követően is főleg mi domináltunk, a negyvenhatodik minutumban Bakó Ádám találata után 24-17 szerepelt az eredményjelzőn. A végéhez közeledve nagy hajrát indított a Diósgyőr, amely 6-1-es sorozattal zárta a találkozót, ennek köszönhetően a végeredmény 28-25 lett.