Magabiztos győzelemmel kezdte az évet U16-os csapatunk

Mándi Krisztián tanítványai esélyt sem adtak ellenfelüknek.

Idei első bajnoki mérkőzését játszotta a DEAC korosztályos kézilabdacsapata az U16 II. osztály keleti csoportjában. A Kecskeméti János Sportcsarnokban rendezett találkozón a Kiskunhalas volt az ellenfél, és már az első perctől kezdve a mieink domináltak. A srácok nagyon fegyelmezetten követték az utasításokat, végig jó tempójú mérkőzést láthattak a nézők. A végeredmény 34-20 a DEAC javára, és ezzel együttesünk feljött a negyedik helyre.

Nagyon vártuk már ezt a mérkőzést – kezdte U16-os csapatunk edzője, Mándi Krisztián. – Sok idő telt el bajnoki mérkőzés nélkül, ez idő alatt próbáltunk új taktikai elemeket beépíteni a játékunkba, amit most ezen a mérkőzésen többször is jól alkalmaztunk. Nagyon elégedett vagyok, és gratulálok a fiúknak! Külön öröm, hogy az U15-ös csapatomból több játékost is sikerült beépíteni – összegzett Mándi Krisztián.

U16-os csapatunk a harmadik helyen álló Kecskemét ellen vívja következő bajnoki mérkőzését pénteken 14 órakor a Böszörményi úti campuson található Kecskeméti János Sportcsarnokban, ahová szeretettel várjuk az érdeklődőket. A két együttest mindössze két pont választja el egymástól, így nagyon parázs meccsre számíthatunk.