Utánpótlás: nehéz mérkőzéseken vannak túl csapataink

Az U20-as és az U18-as csapatunk a bajnoki címre esélyes Ferencvárost, az U16 a Gyöngyöst látta vendégül a Kecskeméti János Sportcsarnokban.

U20-as csapatunk az éllovas FTC ellen jól tartotta magát az első játékrészben, ám a folytatásban a vendégek egyre nagyobb fölényre tettek szert, és végül 43-35-re megnyerték a mérkőzést.

A fiatalabbak jól kezdtek, a 18. percben három góllal is vezettek, ám alig tíz perc alatt fordítottak a zöld-fehérek, és innentől az előnyt nem is engedték ki a kezükből, 25-19-es győzelmet arattak.

Az U16-os csapatunk az első győzelmére készült az I. osztályú bajnokságban. A Gyöngyös elleni hazai találkozó első félidejében inkább a vendégek akarata érvényesült, 4-5 gólos különbség volt többnyire a két együttes között, ám a szünetig sikerült szorosabbá tenni az állás (14-16). A pihenő után átvette a vezetést Jóga András csapata, és innentől ki-ki meccset játszott a két gárda. Hol a DEAC, hol a Gyöngyös vezetett egy találattal. A végén a vendégek örülhettek, miután 22-22-nél egy hetest értékesítettek, és ezzel megnyerték a találkozót.