Duplázott a DEAC Motorsport

A legutóbbi, dunaújvárosi verseny után sem torpant meg a Debreceni Egyetem motorsport csapata, amely a 2. TotalCar Parkoló Parádéról két kupával térhetett haza.

A Hungexpo területén hétvégén megrendezett eseményen a DEAC tagjai tökéletesen ki tudták használni a Toyota Yarisuk adottságait, ennek köszönhetően a szezon eddigi legsikeresebb versenyét tudhatják maguk mögött.

A megmérettetést Jéger Márton kezdte, aki magabiztos teljesítményt nyújtva megszerezte az első helyet az S1 kategóriában, míg Ács Patrik újra a volán mögé ülve a 9. pozíciót érte el.

A nőknél is jelentős fejlődés tapasztalható, hiszen megérkeztünk a dobogóra: Kovács Fanni a 2. helyen zárta a napot, S1 kategóriában pedig a 4. lett. Elek Patrícia révén újabb csapattagunk debütált sikeresen a pályán. Sokáig a 3. helyen autózott a nőknél, végül szoros küzdelemben ötödikként ért célba, míg S1-ben a 10. pozícióban fejezte be a versenyt.

A DEAC Motorsport csapatának következő versenye szeptember 18-án lesz Kiskunlacházán.