Várat magára az első siker

Hazai pályán 45-15-ös vereséget szenvedett az Exiles gárdájától a Debreceni Egyetem rögbicsapata az elsőosztályú bajnokság 4. fordulójában.

Az első félidőt viszonylag jól kezdtük, a vendégeknek nem sikerült előnyt szerezniük, ám a kezdeti lendületünket a mi sem tudtuk pontra váltani. Idővel a vendégek vezetést szereztek, ami megfogta csapatunkat. A félidő végén egy büntetőt azért sikerült berúgni, igy lett 3-21 az állás.

Malkócs Tamás, a DEAC játékosa elmondta, a csapat végigküzdötte a második félidőt, az utolsó percben még célt is szereztünk, aminek a jutalomrúgása szintén eredménnyel zárult, igy 15-45-re módosult a mérkőzés.

Csapatunknak tehát nem sikerült megszereznie első győzelmét az élvonalban, de remélhetőleg hamarosan a siker sem marad el.