A három pontért utazunk Egerbe

A Debreceni Egyetem alakulata ősszel három szettben fektette két vállra ellenfelét, hasonló forgatókönyvvel most is kiegyeznénk.

A DEAC női röplabdacsapata szombaton az Eger otthonában megkezdi az alapszakasz második felét, a találkozó 17 órakor rajtol. Kuszkó Zsolt tanítványai jelenleg a negyedik helyen állnak az NB II Keleti csoportjában, míg a Heves vármegyeiek a hatodik pozíciót foglalják el. Az egriek a mostani idényben csupán két meccset nyertek meg: előbb a Jászsági RK-t győzték le 3:2-re, majd Salgótarjánban 3:0-ra diadalmaskodtak.

Együttesünk október közepén hazai környezetben 3:0-ra verte az EVSI gárdáját. Azon a meccsen a második szett volt a legszorosabb, hiszen mindössze két pont döntött ebben a játékrészben (25:23). Játékosaink az első és a harmadik játszmát sokkal simábban húzták be (25:16 és 25:11).

A DEAC az előző héten nem lépett pályára, legutóbbi találkozója november 19-én volt, ekkor Szolnokon maradt alul 3:1-re.