Nem bírtunk a címvédővel

A Debreceni Egyetem alakulata nem tudta borítani a papírformát a Kaposvár csarnokában.

A DEAC férfi röplabdacsapata pénteken a címvédő Kaposvár otthonában vizitált. Ezúttal Fodor Antal nem tarthatott együttesünkkel, vezetőedzőnket Szabó László helyettesítette.

Jobban indítottuk a meccset, hiszen 4:1-re és 6:3-ra is vezettünk. Aztán a hazaiak Bögöly pontjával fordítottak (10:9), majd egyre jobban meglógtak. Sajnos sokat hibáztunk, így az első szettet a kaposváriak simán megnyerték.

A második játszma elején ellenfelünk egy 5:0-s sorozattal jelentkezett, ezzel 9:4-re módosult az állás. A folytatásban gyakorlatilag végig futottunk az eredmény után, végül a szoros hajrából a somogyiak jöttek ki jobban.

A harmadik játékrész az elsőhöz hasonlított, hiszen ekkor főleg a kaposváriak akarata érvényesült a pályán, a mérkőzés utolsó pontját egykori játékosunk, Hubicska Patrik szerezte.

Ezzel a vereséggel megszakadt a hat tétmeccsből álló győzelmi sorozatunk.