Nem jött össze a bravúr

A Debreceni Egyetem alakulata nem bírt a listavezetővel, amely 59 perc alatt diadalmaskodott.

A DEAC női röplabdázói az éllovas Szegedet fogadták a DESOK-ban vasárnap. Sajnos Kuszkó Zsolt együttese sem tudta megtörni a Tisza-partiak veretlenségi sorozatát.

Jobban indították a meccset a vendégek (0:4), majd Borók Orsi ászával közelebb zárkóztunk (2:4). Ezt követően egyre tetemesebb lett a hátrányunk, 3:10-nél Kuszkó Zsolt időt kért. Sajnos a rövid megbeszélést követően sem változott a szett képe, 6:16-nál már tízzel mentek a szegediek. A hajrában kicsit kozmetikáztunk az álláson, ám riválisunk nagyon magabiztosan hozta ezt a játékrészt.

A folytatás hasonlóan alakult, vagyis a Szeged diktálta az iramot, ennek köszönhetően egyre jobban kinyílt az olló. Küzdöttünk ugyan, de arra nem volt reális esély, hogy a második szettet megnyerjük (16:25).

A harmadik felvonásban pedig pontot tett a meccs végére a vetélytársunk, amely ötvenkilenc perc alatt szerezte meg a három egységet. Együttesünk a vereség után az ötödik helyen áll a tabellán. Ezen a héten újabb hazai meccs vár Kuszkó Zsolt tanítványaira, mivel vasárnap a HÉP-Röpke SE érkezik a cívisvárosba.