Alulmaradtunk az akadémistákkal szemben

U12-es csapatunk nem tudta megnehezíteni a DVSC akadémistáinak dolgát és ötgólos vereséget szenvedtek.

Akadémiai hetet tudhatnak maguk mögött Urbin Péter ifjoncai, akik az elmúlt napokban a Várda és a DVTK csapataival találkoztak, pénteken pedig a kiemelt, DVSC akadémia következett.

A BL tempó érződött is a lábában, kissé tompák voltak srácaink, az első két játékrészben sok hibával futballoztak. A piros-fehérek már a 4. percben megszerezték a vezetést, majd a 16. minutumban megduplázták előnyüket. A második etapban tovább nyílt az olló, félidőben 0-3 állt az eredményjelzőn.

A harmadik negyedben összekapták magukat az Urbin-tanítványok, sokat javult a játék, a hibák száma is csökkent. A 45. minutumban ismét betalált a DLA, de erre a gólra azonnal jött a válasz, Laczkó Sándor szépített. Az akadémisták azonban még kétszer megzörgették csapatunk hálóját és magabiztos győzelmet arattak.

MLSZ Országos U12 Észak-Kelet 23. forduló

DEAC – DVSC LA: 1-6 (0-2, 0-1, 1-3, 0-0)

DEAC: Ujvárosi – Laczkó, Lakatos, Halczman, Bacsa, Sebestyén, Mányi, Nagy R., Greskó

Cserék: Szegedi, Molnár, Hidi, Fésűs, Ungvári, Balogh, Bényei, Farkas, Szabados

Vezetőedző: Urbin Péter

Gólszerző: Laczkó 46’

Urbin Péter: A mai volt egy hét alatt a harmadik mérkőzésünk, ráadásul mindhármat akadémiai csapatok ellen játszottuk, A gyerekek elég enerváltan futballoztak az első két negyedben kevés labdát szereztünk, rendre elveszítettük párharcainkat. Ebben a periódusban nagyon egyoldalú volt a meccs, jobb volt a DLA. A harmadik játékrészre kiegyenlítődött a játék, de nem tudtunk közelebb kerülni ellenfelünkhöz. Az akadémisták ilyen arányban is megérdemelten nyerték meg a mérkőzést.