Felemás hétvége

A Debreceni Egyetem jégkorongcsapata mindkét erdélyi mérkőzését elvesztette, ma este azonban lehet javítani. Férfi röplabdázóink kikaptak Kecskeméten, a lányok ellenben győzelemmel kezdték a rájátszást. Női futsalosaink háromgólos hátrányból álltak fel, floorballosaink és kézilabdázóink megnyerték a bajnokijukat.

Jégkorong – az életükért játszanak
A Csíkszereda 3-1-re vezet a DEAC ellen az Erste Liga rájátszásában, tehát a hétfőn 18 órakor kezdődő hazai mérkőzésen mindenképpen nyernie kell a Debreceni Egyetem csapatának, ellenkező esetben ellenfelünk jut az elődöntőbe. Ha azonban sikerül hozni a mai összecsapást, akkor a mieinkre még vár egy nagyon nehéz erdélyi összecsapás.

– Nem vagyok ideges, mert nincs veszítenivalónk – kezdte David Musial vezetőedző. – Tudjuk, hogy a szurkolóink mögöttünk állnak, fantasztikus hangulatot teremtettek az első két meccsen is. A Csíkszereda a liga egyik legjobb csapata, nem szégyen kikapni ellene, de mi nem akarunk veszíteni, mindent kiadunk magunkból a hétfői meccsen is.