Hétvégi eredmények

Magabiztos győzelmet aratott hétvégén a Debreceni Egyetem kosárlabda-, kézilabda-, floorball- és női röplabdacsapata. Férfi röplabdázóink megnehezítették a címvédő dolgát, a női futsalosok megyei rangadót nyertek,  a fiúk ikszeltek.

Kosárlabda – látványos játékkal hozták a kötelezőt
Tizenhat pontos győzelmet aratott a DEAC férfi kosárlabdacsapata a Naturtex-SZTE Szedeák ellen a kosárlabda NB I 20. fordulójában. Kovács Adrián együttese ezzel a sikerrel a negyedik helyre lépett elő a tabellán. Részletek!

Röplabda – megnehezítették a címvédő dolgát
Férfi röplabdázóink ugyan 3:0-s vereséget szenvedtek a Kazincbarcikától, de megnehezítették a címvédő dolgát. Az első szettben “túlóráztak” a csapatok, ezt a periódust 29:27-re nyerte meg Hollósy László együttese. A folytatásban sem adtuk olcsón a bőrünket, ám a Barcika a második és a harmadik játszmát is 25:20-ra behúzta. Részletek!

Női röpiseink hozták a papírformát a Kistext otthonában. A fővárosiak az alapszakaszt diadal nélkül zárták, és a bajnokság második szakaszát is vereséggel kezdték. Szerencsére a rossz sorozatukat vasárnap este a DEAC ellen sem tudták megszakítani. A cívisvárosi lányok a második mérkőzésüket is 3:0-ra nyerték meg az 5-9. helyért folyó rájátszásban. Részletek!

Futsal – egy gőzelem és egy döntetlen
A DEAC férfi futsalosai a Csömör otthonában kezdték a rájátszást az NB I alsóházában. Együttesünk kétszer is hátrányba került, de mindkétszer sikerült egyenlíteni. Részletek!

Hajdúböszörményben vizitált a Debreceni Egyetem női futsalcsapata az NB I-es bajnokság 17. fordulójában. A végig kiélezett mérkőzést a hajrában sikerült megnyerni 3-2-re. Részletek!

Floorball – magabiztos siker
Március első szombatján ismét hazai megmérettetés várt a Debreceni Egyetem floorballosaira: ezúttal az Origo Mohicans érkezett a Böszörményi útra. A mérkőzést megelőzően tudtuk, hogy a vendégek létszámproblémákkal küzdenek, de végül így is vállalták a megmérettetést a srácok. A találkozó végül magabiztos debreceni győzelemmel zárult. Részletek!

Kézilabda – egyre közelebb a célhoz
Nyírbátorban is sima, kilencgólos győzelmet aratott a DEAC férfi kézilabdacsapata az NB II Észak-Kelet csoport 15. fordulójában. Az első félidő még szoros volt, utána azonban egyre nagyobb fölényre tettünk szert, és végül 28-19-re megnyertük a találkozót. Részletek!